Adres

Gebze Marmara Nakliyeciler Terminali G Blok No 13

İletişim

0532 632 6754

Gebze’de Nakliye Firması

Gebzede Nakliyat

Gebzede Nakliyat işlerinizde güvenebileceğiniz ilk firma olarak sektörde aklınıza gelebilecek her türlü faaliyette müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz arasında evden eve taşımacılık, ofisten ofise nakliyat, şehir içi eşya nakliyesi, şehirlerarası nakliye hizmetleri, fuar eşyası taşıma işlemi, parça eşya taşıma hizmeti ve ücretsiz keşif hizmetleri yer almaktadır. 

Gebze Nakliyat

Her aşamasına büyük bir özen gösterdiğimiz nakliye işleminin en önemli adımı eşyalarınızın uygun malzeme ile paketlenmesi işlemidir. Gebze Nakliyat bu işi deneyimli elemanları ile büyük bir titizlikle yerine getirmektedir. Paketleme işlemini detaylı bir şekilde anlatacak olursak; öncelikle sökülmesi gereken mobilyalarınızı söküyoruz ve bütün mobilyalarınızı zarar görmeyecek şekilde paketliyoruz. Koltuklarınız, kanepeleriniz, beyaz eşyalarınız çizilmeyi ve kırılmayı önleyen ambalajlarla sarılır. Halılarınız ve yataklarınız uygun boyuttaki varillerle rahatlıkla kirlenmeden taşınabilir. Tüm eşyalarınız ambalajlı olarak nakliye kamyonuna yüklenir. Nakliyenin yapılacağı yeni adresinize ambalajlı olarak çıkarılır. Daha sonra uygun şekilde ve düzenli olarak paketlerinden çıkarılarak yerleşmesi gereken odalara yerleştirilir. Bütün eşyalar odalara alındıktan sonra sökülen mobilyalarınız yeniden monte edilir. Kırılma açısından yüksek riskli eşyaların ayrı bir özenle paketlenmesi gerekir. Bardaklar, yemek takımları, kristal avizeler ve kristal eşyalar, porselen aksesuarlar kağıtlara sarılıp koli ve fıçılara yerleştirilir. 

Gebze Nakliyat

Gebze Nakliyat sizin için büyük bir önem taşıyan eşyalarınızı işte bu kadar özenli ve titiz bir şekilde taşımaya gayret etmektedir. İşimizi garantiye almak adına gereken her şeyi yapmakla yetinmiyor birde taşıma esnasında eşyalarınızı sigortalıyoruz. İşini en iyi şekilde yapan elemanlarımız memnuniyetiniz için 7/24 çalışmaktadırlar. En son teknoloji cihazlarımız sizlere hizmet vermek için hazır beklemektedir. Şehir içi yada şehirlerarası her türlü nakliye işleriniz için sizlere hizmet vermekteyiz. Evden eve taşımacılık konusunda ister anahtar teslim nakliye, ister sadece taşıma hizmeti alabilirsiniz. Nakliyat konusu oldukça ciddi bir iştir ve biz işimizi hakkıyla yapıyoruz. Güven ve hız çerçevesinde istenilen gün ve saatte nakliye işlerinizi profesyonelce yapmaktayız. Sektörde sayılı bir firma olarak her türlü taşıma talebiniz için bizler yardımınıza hazırız. İletişim numaralarımızı arayıp randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın