Adres

Gebze Marmara Nakliyeciler Terminali G Blok No 13

İletişim

0532 632 6754

Gebze Nakliyat

Can Nakliyat İle Güvenli Taşımacılık

Nakliye işleri önem verilmesi, hassasiyet gösterilmesi gereken bir konudur. Bu anlamda profesyonel hizmet alınmaması halinde kötü sonuçlar ortaya çıkabilir. Bir firmanın, ofisin ya da bir evin taşınması esnasında profesyonel ekiple çalışmak taşınırken de büyük kazançlar elde etmenize imkân verecektir. Bir firma açısından olaya yaklaşılacak olursa değerli makinaların aktarımı esnasında zarar görmesi istenmeyen durumların başında gelmektedir. Bundan farklı olarak ev taşınması sırasında ise beyaz eşyanın veya mobilyanın zarar görmesi yine sorunlu, masraflı bir olaydır. Bu durumu aşmak için siz de Gebze Can Nakliyat hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. İşinde usta olan ve yılların tecrübesine sahip personelimiz ile tüm yükünüzü Türkiye’nin her yerine güvenli bir şekilde taşınıyor.

Her Türlü Araç Şirketimizin Bünyesinde Yer Alıyor

İstediğiniz her türlü araç şirketimizin bünyesinde yer alıyor. Araçların çeşitli olması sayesinde nakliye hizmetlerinde daha kazançlı olmanıza imkân veriyoruz. Özenli paketlemenin ardından taşıma işlemleri gerçekleştiriliyor. Özellikle evden eve nakliyat sırasında binaların yüksek olması ev merdiven boşluklarının dar olması sıkıntılara yol açabilir. Bu koşullarda taşıma esnasında eşyalarınız zarar görebilir. Uzun yıllardır Gebze Nakliyat konusunda tecrübeli olan firmamız bu konumda yer alan binaların yapısı konusunda da oldukça bilgilidir. Bu yüzden gerek Gebze içinde evden eve nakliyat esnasında gerekse tüm Türkiye’ye nakliye konusunda çok hızlı ve güvenilir taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Ek Hizmetlerimizden Faydalanabilirsiniz

Sadece eşya ve makine nakliyatı ile sınırlı kalmayan şirketimiz farklı ürünlerin taşınmasında da uzmandır. Özellikle konteyner taşımacılığında iddialı olan firmamız sayesinde kısa sürede olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Konteyner taşımacılığı esnasında ürünlerin herhangi bir zarar görmemesi için özel araçlar kullanılmaktadır. Ayrıca özellikle Kocaeli sınırları içerisinde yer alan önemli iki liman olan Yılport ve Evyap limanlarında üstün bir hizmet kalitesi sunan firmamız başarılı nakliye işlemleri gerçekleştirmenize olanak tanıyor. Taşımacılığa ek olarak depolama hizmeti de sunulmaktadır. Yurtdışından getirtilen malların işlemleri yapılırken firmamıza ait depolarda muhafaza edilmesine olanak tanıyoruz. Sonrasında ise bu depomuzdan firmalarınıza kadar yine uzman kadromuz ile teslimatları gerçekleştiriyoruz. Bunlara ek olarak ürünü az olan kullanıcıların da daha az maliyetli ürün taşımacılığı yapması için parsiyel nakliyat hizmeti de sunmaktayız. Kargo mantığı ile çalışan bu hizmet sayesinde daha az masraf yapılarak az miktarda olan ürünün illerde bulunan depo havuzlarına oradan da ulaşması gereken adreslere teslimatını sağlamaktayız. 

Bir cevap yazın