İletişim

0532 632 6754
İnfo@gebzecannakliyat.com

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Gebze Nakliyat Teknik Çözümler

Taşımacılıkta Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ticaret söz konusu olduğunda, taşınan mallara ayrı bir özen gösterilmesi gerekir. Bir endüstrinin yapımı veya genişlemesi için kullanılacak ticari malzemenin, maliyeti bir hayli fazladır. Üretim aşamasından sonra gelişen süreçte taşımaya dahil edilen ürünlerin, titiz bir çalışmayla nakil edilmesi şarttır. Aksi halde ortaya maddi ve manevi külfet çıkacaktır. Misyonu gereği sektörüne verimli katkılar yapan Can Nakliyat, beklenen taşımacılık anlayışının sarsılmaz temsilcisi olmuştur. Özellikle ağır yük taşımacılığında Gebze nakliyat firmasından beklenen tüm özveriyi göstererek, sektörünün kabul görmüş öncülerinden biri haline gelmiştir. Kapsamlı araçlarımız ile çıktığımız bu yolda, ülke ticaretinin gelişmesine ön ayak oluyoruz.

Taşımacılık, bilhassa ağır ticari malların sevkiyatı aşamasında zorluklara gebedir. Ürünün araçlara bindirilmesi, araç içinde konumlandırılması ve transfere hazır hale getirilmesi başlı başına özel bir çaba gerektirir. Taşınan malzemenin cinsine ve miktarına göre, çeşitli düzenlemeler yapılmalıdır. Şayet malzeme tek bir aracı sığmıyorsa, aracın kapasitesini zorlamamak gerekir. Arta kalan yüklerin, parsiyel taşımacılık sayesinde daha ekonomik ve hızlı olarak adrese gönderilebileceği unutulmamalıdır. Yıllardır Gebze nakliyat firması olarak hizmette bulunan Can Nakliyat, araçlara yük bindirme konusunda güvenliğe dikkat etmektedir. Zaten ağır olan yüklerin, can ve mal kaybına neden olmaması için aracın kapasitesini aşmayacak şekilde istiflenmesi gereklidir. Araç içi denge sağlanamıyor veya ürünün toplam ağırlığı aracın tonajını aşıyorsa, bu yüke uygun kapasitedeki diğer araçları tercih etmekte büyük fayda vardır.

Nakliyat Firması Nasıl Seçilir?

Nakliyat firması bir emanetçidir. Size maliyeti olan değerli malları taşırken firmaya güvenmeniz gerekmektedir. Bu noktada sizin güveninizi boşa çıkaracak Gebze nakliyat firmaları ile çalışmanız yanlış seçim olacak, bu tercihin sonucunda maddi zarara uğrayacaksınız. Ortada olumsuz bir maliyet tablosu ve ticari zaman kaybı varken, işlerinizin aksamama gibi bir şansı kalmaz. Bu nedenle, sertifikası bulunmayan firmalardan uzak durmanız gerekir. Malınızı emanet edeceğiniz şoför, taşımacılık belgesini uygun standartlarda almış olmalıdır. Mallarınızın sigorta kapsamına dahil edilmesi de bir diğer önemli husustur. Hayatın içinde olan görünmez kazalara karşın, risk sigortanızı yaptırmalı, bu talebe uygun yanıt veren firmalarla işbirliği içerisinde olmalısınız. Sorumluluk taşıyan Gebze Nakliyat, vasıflı personeli ve güvenilir kurumsal kimliğiyle her zaman gurur duymaktadır.

admin

Bir cevap yazın