İletişim

0532 632 6754
İnfo@gebzecannakliyat.com

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Gebze Nakliyat ile Beklentinizin Ötesinde Hizmet

Gebze Nakliyat ile Beklentinizin Ötesinde Hizmet

Özellikle sanayi ürünlerinin taşınmasında beklenen performans, maliyetin minimuma indirgenmesidir. Tedarik aşamasında meydana gelebilecek kazalar ve yaşanan talihsizlikler, ürünün teslimatını sekteye uğratır. Bu olası kötü tablonun üreticiye ve tedarikçiye etkisi kaçınılmazdır. Maliyetin düşürülmesi amaçlanırken, aksi yönde ilerleyen gelişmeler, ticaret hacminde daralmaya neden olur. Beklentilerinize doğru zamanda kaliteli hizmetle karşılık veren Gebze Nakliyat, başarılı transfer süreçleri gerçekleştirerek maliyet tablosunu olumlu yönde etkilemektedir.

Gebze merkezli firmamız, talep edilen hizmeti doğru anlayarak, planlamayı yapıp hızla uygulamaya geçmektedir. Böylelikle yaşanabilir aksilikler henüz kağıt üzerinde birer olasılık halindeyken çözüme kavuşturulmaktadır. Ticaretin ana güzergahlarından biri olan Gebze nakliyat konusunda büyük bir potansiyele sahiptir. Geçiş noktalarının kesiştiği yerde bulunması ve İstanbul ticaretinin Anadolu topraklarına iltica etmesi için kritik öneme sahip Gebze, bir bakıma nakliyat şehridir. Sanayi, inşaat, gıda gibi endüstrilerin ticaretinde Gebze nakliyatfirmalarının rolü büyüktür. Araç filosu ve seçkin şoförleriyle en iyisini vadeden firmamız, kaliteden yana tercih yapanların arzularını yerine getirmek için kapsamlı bir çalışma gerçekleştirmektedir. Firmamız, Gebze Can Nakliyat’ın kurumsal kimliğinde taşıdığını nitelikleri sıralarsak;

  • Hızlı ve güvenli teslimat
  • Sigortalı taşımacılık
  • Geniş hizmet yelpazesi
  • Nitelik personel
  • Donanımlı araçlar
  • Yetki belgeli ve sertifikalı taşımacılık
  • Güvenli taşımacılık anlayışı

Ağır tonajlı malzemelerin transferinde gözünüzün arkada kalmaması için 7/24 takip ile sürecin durumunu öğrenebilirsiniz. Taşıma aşamasında aklınızda oluşabilecek endişeleri biliyor, kaygılarınızı bitirmek adına akılcı çözümler sunmaya çalışıyoruz. Modern araçlarımızı kullanan deneyimli şoförlerimiz ile ağır yük taşımacılığı işinin tüm sorumluluğunu omuzlarımıza yükleniyoruz. Firmamız Gebze Nakliyat, vaktinde teslim ettiği her yükü omuzlarından indirirken, temiz siciline bir yenisini daha eklemenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Bir bütün halinde, tek seferde taşınan malzemelerin yanı sıra parçalar halinde de taşıma hizmeti veriyoruz. Taşınan malın türü, debisi, ağırlığı ve güvenliği baz alınarak gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra uygun yardımcı ekipmanla araçlara yükleme işlemine geçilir. Yol boyunca kaza risklerinden kaçarak belirlenen adrese aynı titizlikle malınız teslim edilir. Özverili personelin çabasıyla sektörün parlayan yıldızı haline gelen Gebze Nakliyat, beklentilerinizin ötesinde teslimatlar yapmaktadır. Gözünüz arkada kalmasın diye, emanetlerinize gözümüz gibi bakıyoruz.

admin

Bir cevap yazın