Adres

Gebze Marmara Nakliyeciler Terminali G Blok No 13

İletişim

0532 632 6754

Gebze Can Nakliyat

Can Nakliyat ile Profesyonel Nakliye Hizmetleri

Taşımacılık konusunda profesyonel bir hizmet almak her zaman önemlidir. Bu hizmetin doğru kişilerden alınması bir adım önde olmanızı sağlayacaktır. Can Nakliyat olarak bu konuda üstün bir hizmet sunuyoruz. Uzman kadromuz ve geniş araç filomuz ile her türlü taşımacılık işlemlerinizde yanınızdayız. Profesyonel ekibimiz sayesinde herhangi bir zarar almadan eşyalar taşınmaktadır. Özellikle evden eve nakliyat konusunda insanların genel olarak şikâyet ettiği konu hasardır. Bu konuda yılların tecrübesi ile hizmet veren firmamız güvenli bir şekilde eşyaların taşınmasına olanak tanıyor. Aynı zamanda yeterli büyüklükteki araçlar ile nakliye hizmeti sunuluyor. Bu ise tek seferde tüm eşyanın taşınmasını ve gereksiz zaman kaybının engellenmesine imkân vermektedir.

Parsiyel Taşımacılık İle Masraflar Düşürülüyor

Nakliye masrafları kimi zaman gereksiz olabilir. Yapılacak olan şehirlerarası nakliyat esnasında büyük araçların tutulması ve yeterli düzeyde eşyanın, malzemenin bulunmaması durumunda ciddi anlamda maddi kayıplar yaşanıyor. Firmamız bu konuda da müşterilerini memnun edecek bir hizmet sunmaktadır. Parsiyel taşımacılık ile taşınması gereken yükünüzün küçük olması, ürünün az olması gibi durumlarda nakliye masraflarınızı düşürmekteyiz. Bu şekilde taşımacılık hizmeti almak isteyen belirlenmiş kişilerin ürünleri tek bir araca yüklenmektedir. Bu yükleme işleminden önce özenli bir paketleme de yapılıyor. Bu paketleme ile ürünlerin zarar görmesi tamamen engelleniyor. Araçlara yerleştirilen ürünler belirlenen adreslere ulaşması için birlikte yola çıkarılıyor ve bu sayede nakliye masrafları düşürülmüş oluyor. Masraflar katılım sağlayan kişiler arasında paylaştırılmaktadır. Sonucunda ise daha az fiyata daha kaliteli bir hizmet almış olacaksınız. İllerde yer alan havuz depolara aktarılan ürünleriniz buralardan da gerekli adreslere teslim edilmektedir. 

Tecrübeli Ekibimiz İle İşler Yolunda!

Konteynır taşımacılığı, depo hizmetleri, Gebze nakliyat işleri, evden eve taşımacılık ve ofis taşımacılığı gibi konularda firmamız uzmandır. Verdiğimiz hizmetler sayesinde taşımacılık konusunda sıkıntılar yaşamanız önlenmektedir. Kısa sürede ve güvenli şekilde teslimatı profesyonel ekibimizle sunuyoruz. Ekibimiz gerekli planlamaları buna ek olarak şoför ve sevkiyat görevlileri arasındaki koordinasyonu doğru şekilde yönetmektedir. Ayrıca şoförlerimiz ve taşıma yapan personellerimiz de yılların deneyimi ile bu hizmeti sunmaktadır. Sonucunda ise ilk olarak bu hizmeti almak istediğinizi belirtmeye başladığınız andan itibaren planlama, yükleme, aktarım ve boşaltma esnasında uzman kadromuz ile işlerinizi yoluna koyuyoruz. 

Bir cevap yazın