Adres

Gebze Marmara Nakliyeciler Terminali G Blok No 13

İletişim

0532 632 6754

Gebze Can Nakliyat

Can Nakliyat Evden Eve Taşımacılık

Birçok insan nakliye konusunda sıkıntılar yaşayabilmektedir. Gebze sınırları içerisinde evden eve nakliyat hizmeti almak konusunda çeşitli sebeplerden dolayı sorunlar, eşya kayıpları ortaya çıkabilir. Bu tür sorunları aşmak için Gebze nakliyat hizmetleri konusunda lider konumda olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Can Nakliyat olarak evden eve özenli bir taşıma hizmeti sunuyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile eşyaları güvenli bir şekilde dilediğiniz adreslere ulaştırmaktayız. Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası ilçelerinde herhangi bir yerden taşınmak için yüksek fiyatlar ödeyebilirsiniz. Firmamız bu konuda oldukça iddialı fiyatlar sunarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutuyor. Sadece ev taşımacılığı konusunda hizmet vermeyen firmamız sanayi kenti olan Gebze sınırları içerisinde konteyner, makine, fabrika taşıma gibi görevlerde de yer almaktadır.

Konteyner Taşımacılığı ve Depolama Hizmetleri

Konteyner taşımacılığı Gebze için verdiğimiz titiz hizmetlerin başında geliyor. Gebze sınırları içerisinde yer alan birçok firma için ürettiği malın zarar görmeden limanlara taşınması ve buralardan yurt dışına sevkinin yapılması oldukça önemlidir. Gebze Can Nakliyat olarak bu hizmeti sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Ayrıca limanlar konusunda tecrübeli olan şoförlerimiz ve diğer personellerimiz sayesinde konteyner taşımacılığı tamamen güvenli bir hal alıyor. Ayrıca yurt dışından gelen ürünlerin gümrük işlemleri esnasında depolanması konusunda da büyük lojistik depolarımızla hizmet veriyoruz. Konteynırlar uzman ekibimizce depolarımıza taşınmakta sonrasında ise işlemleri tamamlandığı an firmalara ulaştırılmaktadır. Bu sayede herhangi bir zaman kaybı ve ek masraf ortaya çıkmıyor.

Taşımacılık Belgelerimiz Mevcuttur

Firmamız taşımacılık alanında gerekli olan tüm belgelere sahiptir. Gerek ev nakliyesi gerekse lojistik depolama gibi konularda tüm yetki belgelerine sahip olan firmamız güvenli bir hizmet sunuyor. Taşımacılık esnasında evrak kısmında farklı bir sorunun oluşmasının da önüne geçiyor. Hizmetlerimiz son derece yasal ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Müşteri memnuniyeti ön planda tutularak hizmet sunulmaktadır. Mağduriyet yaşamanız her konuda önlenmektedir. Nakliye işi profesyonel bir iştir ve bu konuda profesyonel hizmet alınması gerekir. Siz de firmamızı tercih ederek profesyonel nakliye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede kısa sürede taşıma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Zaman kaybı yaşamaktan kurtulmak da profesyonel çözümlerimiz ile mümkündür.

Bir cevap yazın